GRUP FITNESS

Pilates Mat

İçsel kuvveti keşfetmeyi, dayanıklılığın artmasını ve fiziksel olarak daha iyi hissetmeyi sağlar. Abdominal, glutal ve sırt kaslarının güçlenerek posturun iyileşmesiyle, sırt ağrıları ve benzeri fiziksel problemlerin olumsuz etkilerini azaltır.

Pilates ADV

İleri seviye pilates sınıfıdır. Mükemmel duruş ve doğru nefes ile birlikte ileri seviye kuvvet ve denge egzersizleri içerir. Vücudun ihtiyaçlarına göre hazırlanan, bocu, pilates ball, circule, miniball gibi birbirinden farklı ekipmanların kullanılarak yapıldığı üst düzey bir pilates dersidir.


Pilates Studio

Pilates Hardcore için bir hazırlık sınıfıdır. Bu derste karın bölgesi çalışır, vücut farkındalığı artar ve postür kuvvetlenir. Doğru nefes alıp vermeyi öğretirken merkezi sinir sisteminin çalışmasını destekler.


Pilates BGN

Pilates ADV için bir hazırlık sınıfıdır. Bu derste karın bölgesi çalışır, vücut farkındalığı artar ve postür kuvvetlenir. Doğru nefes alıp vermeyi öğretirken merkezi sinir sisteminin çalışmasını destekler.

Strength

Kasları ve eklemleri kuvvetlendirmeye yönelik, ağırlık ekipmanlarıyla yapılan kuvvet dersleri…

Bosu Bootcamp

Kalori yakımını sağlayan muhteşem bir çalışmadır. Eğlenceli ve değişken kombinasyonlarda kardiyovasküler driller, ağırlıklarla direnç egzersizleri yapılan, stabilizasyonu sağlayan ve değişken yüklenmelerle bosunun üzerinde ayakta çalışma ile karın kasları kuvvetlendiren sıkı bir derstir.


Power Ball

Swissball ve dumbbell kullanarak, başta core kasları olmak üzere bütün vücut kaslarını çalıştıran, kuvvet ve dayanıklılığı artıran müthiş bir sıkılaşma programıdır.


Total Body

Sadece ağırlık barları ve dumbbellar kullanarak yapılan, genel kuvveti artırıcı, vücudunuzun istediğiniz şekle girmesini sağlayan direnç egzersizleridir.


Streching

Limitleri zorlayan kasları rahatlatacak, karın bölgesi kondisyonunu geliştiren bir streching çalışmasıdır.


Extreme Beat

Vücudun her bölgesini çalıştıran hareketlerin kombinasyonuyla yapılan setler, kaslara maksimum dayanıklılık yüklüyor. Gym içerisinde ağırlık kaldırmaktan hoşlanmıyorsanız kuvvet ve dayanıklılığın yanında atletik bir görünüme sahip olabileceğiniz alternatif bir grup çalışmasıdır.


Crunch

20 dakikalık, sadece karın kaslarını kuvvetlendirmeye ve sıkılaştırmaya yoğunlaşan bir derstir.


Strong Man

Yüksek tempo ve kapsamlı hareket programlanması ile kısa sürede kuvvet kazanımını sağlayabilirsiniz.


Power Gym

Bar ve dumbell ekipmanlarını kullanarak denge, kuvvet ve yağ yıkımına yönelik hareketlerin oluşturduğu grup dersimiz


AB Attack

Vücut ağırlığınızı kullanarak bacak ve gövde kaslarında kuvvet ve sıkılaşma sağlayayı hedefler.


Recisdance

Kuvvet ve dinamik çalışmalar, farklı yüklenme prensipleri ile yapılan dersimiz sizi istediğiniz formu yakalamanızı sağlayacak.


Fit Power

Fit Power


Circuit Power

Dairesel antrenman prensibi ile uygulanan ders kuvvet ve kondisyonunuzu geliştirir.


Bootcamp

Fit bir vucuda en kısa sürede ulaşmak , kuvvet ve gücün arttırılması,eğlenceli hedefe odaklı sıradışı bir antrenman sistemidir.

Cardio

Spining, dans ve step derslerinden oluşan, eğlenceli grup dersleri…

Pool Programs

Pool Programs

Aqua Power

Su içinde profesyonel olarak yapılan dersin amacı kondisyon düzeyini su içinde özel ekipman ve antrenman metodlarını kullanarak arttıran bir derstir.


Aqua Pilates

Pilates egzersizleri ve suda ki kuvvet hareketlerinin birleşiminden oluşan denge, güç ve dayanıklılığı geliştirmek amacıyla yapılan egzersizlerdir.


Aqua Gym

Rahat, eğlenceli, tüm kasları çalıştıran ve kısa sürede forma sokan suda yapılan egzersizlerdir.


Kids Swimm

Spinning

Zumba

Pilates

Cardio Streching

Tae Bo Workout

City Tour

Fit Dance

  • PAYLAŞ